Biuro Rachunkowe TaxDay

To połączenie doświadczenia oraz nowego spojrzenia na finanse. Jesteśmy firmą rodzinną tworzoną przez Matkę i Córkę. Irena (mama) prowadzi biuro Rachunkowe już od 1999 roku (Biuro Rachunkowe „IRA” Irena Aleksandrowicz). Weronika (córka) działa czynnie od 2011, ale już jako nastolatka została wprowadzona w świat cyferek. Pomagając mamie przy jej obowiązkach, wprowadzaniu faktur do starego systemu.

Aktywnie zwiększamy swoją wiedzę poprzez udział w licznych szkoleniach na platformach podatkowych. Poznajemy nowe, coraz to nowsze platformy, które pomagają nam przy współpracy z licznymi, różnorodnymi klientami.

Biuro TaxDay specjalizuje się w obsłudze firm w zakresie księgowości, podatków oraz kadr i płac. Prowadzimy księgowość małym i średnim firmom o zróżnicowanej specyfice. Obsługujemy firmy Polskie jak i działające na terenie innych krajów Unii europejskiej, zajmujących się importem towarów. Firmom usługowym, produkcyjnym, transportowym, developerom oraz działających w wielu innych gałęziach gospodarki.

Biuro Rachunkowe TaxDay - O nas

Nasze zalety

Doświadczenie

Doświadczenie - Biuro rachunkowe TaxDay

Nasz zespół tworzą osoby z dużym doświadczeniem zawodowym i wysokimi umiejętnościami, które nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje.

Zaangażowanie

Zaangażowanie - Biuro rachunkowe TaxDay

Podstawowym celem naszych zadań jest kompleksowa obsługa dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo - Biuro rachunkowe TaxDay

Priorytetem biura rachunkowego jest bezpieczeństwo klienta – długa współpraca i zadowolenie obu stron.

Zobacz ofertę
Biura rachunkowego TaxDay

Oferta
Scroll to Top